Головна

Як красиво зізнатися в любові хлопцю: оригінальні способи

Чоловіки відчувають себе більш щасливими, ніж жінки, якщо чують визнання в любові. До такого висновку прийшли в ході недавніх досліджень американські вчені. Проведені експерименти показали, що представники чоловічої статі зізнаються в почуттях на 42 дні раніше своїх других половинок. Але заковика в тому, що найбільше щастя відчуває чоловік від зізнань до першої статевої близькості з подругою. А що ж залишається робити дамам, які вже побудували свої стосунки з чоловіком? Тільки шукати оригінальні способи, як красиво зізнатися в любові хлопцю. Визнання в любові має бути не просто красивим, але і правильним. Збільшить ймовірність зближення відкрите визнання в любові.

І усмішка без сумніву ...

Бен Джонс і Лінда Бутройд з Абердинського університету встановили, як красиво зізнатися в любові хлопцю, щоб посилити його симпатію. В ході експерименту опитаним 230 добровольцям показували фотографії дівчат з різним виразом обличчя. Привабливими для більшості учасників виявилися жінки, які посміхалися і дивилися прямо в обличчя опонентові. Таке відкриття не було дивним, адже людина охочіше спілкується з тим, хто налаштований позитивно. Дивно інше: що посмішка робить жінку в очах чоловіка більш привабливою. Так що визнаватися в любові потрібно частіше, і обов'язково з усмішкою.

Мова бісеру

Чоловік гордий і войовничий, і його серце підкорити не так-то просто. Але бувають моменти, що й горді втрачають дар мови. Допоможе в цьому другий спосіб, як красиво зізнатися в любові хлопцю. У Південній Африці є народи, які для визнання в любові використовують красномовний мову бісеру. Чому бісер? Просто бісер широко застосовується в зулуською господарстві, з нього роблять прикраси на ноги, на руки, намиста. У складанні правильного любовного послання відіграє велику роль вибір кольору і малюнка. За допомогою бісерного плетіння можна перевірити почуття чоловіка. Якщо коханий вибирає чорний колір, то в його душі живе смуток колишнього холостяка.

Листя і квіти

Квіти прийнято дарувати жінкам. Такий звичай популярний у багатьох країнах. Однак в Індонезії, на острові Суматра, у племені мандаілінг є звичай дарувати букети чоловікам. Головна увага при виборі рослини приділяється не красі й незвичайності квітки, а його назві. Кожна

Як красиво зізнатися в любові хлопцю: оригінальні способи

римується з певним словом. Але подібні хитрощі відомі не тільки цьому племені. Раніше мова квітів був поширений як мова жестів. Існували навіть тлумачі букетів. З листя різних кольорів можна скласти певне повідомлення. Інший варіант, як красиво зізнатися в коханні хлопцю - заримовані

Як красиво зізнатися в любові хлопцю: оригінальні способи

квітки з якимось словом.

Костер

Багаття в стародавні часи служив способом передачі повідомлень. У багатьох народів, у тому числі і у стародавніх слов'ян, дим від багаття певної інтенсивності означав, що наближається ворог. Крім інтенсивності, дим міг мати різну спрямованість і забарвлення. Запалений вогнище може стати прекрасним способом зізнатися хлопцеві в любові. Для цього не потрібно розбиратися в тонкощах диму. Досить порівняти свої почуття з вогнем і підтвердити свої слова про палаючому серце запаленими свічками. Свічки для посилення ефекту можна укласти у вигляді серця.

Правильний поцілунок

Група вчених з Університету Пенсільванії та Університету Нью-Йорка провела дослідження, метою якого було з'ясування причин поцілунків між людьми. Виявилося, що поцілунки збільшують сексуальне бажання і підвищують рівень гормону окситоцину. Окситоцин відповідає за формування стосунків. Була також відмічена різниця між чоловічими та жіночими поцілунками. Жінка при поцілунку зауважує смак і більше реагує на запах. Чоловіки люблять поцілунки, в яких активну участь бере слиновиділення. Таким чином, щоб зізнатися чоловікові в любові, потрібно подарувати йому глибокий і вологий поцілунок.

Усний поцілунок

Представники сильної статі, як і слабкого, люблять сюрпризи. Незвичайним визнанням в любові буде послання чоловікові поцілунку в конверті. Усний поцілунок може цілком замінити справжній, адже чоловіки не терплять проявів ніжності в громадських місцях. До речі, в деяких країнах цілуватися прилюдно є не просто непристойністю, але порушенням державного закону. Якщо коханому дарувати тільки усні поцілунки, то така практика незабаром йому набридне, і він сам порушить заборону і захоче цілуватися по-справжньому.

Підходимо зі спини

Мало хто з жінок замислюється про те відстані, яка відділяє її від партнера під час розмов. Американський антрополог Едвард Холл, який ввів у науковий обіг поняття проксемики в 1988 році, встановив кілька зон спілкування. Зізнання в коханні чоловікові слід робити в інтимній зоні, її відстань - 0-46 см. Чому варто дотримуватися саме такої відстані? На думку вчених, ця зона впливу людей один на одного на хімічному рівні. Усередині інтимної дистанції жінка здатна передати чоловікові свої емоції. Але чоловіки звикли захищати свою територію попереду. Тому, щоб кохана не сприймалася як агресор, краще підійти до партнера зі спини.

Ненависне визнання

Від любові до ненависті, як відомо, зовсім недалеко. Вчені з'ясували, що гнівне визнання в любові особливо зміцнює відносини між партнерами. Семір Зекі і Джон Пол Ромайя з Лондонського університету показували чоловікам фотографії, на яких були зображені дуже розсерджені дами. Сканування мозку показало, що при демонстрації зображень активізувалися ділянки головного мозку, які відповідають за закоханість. Отже, вічна любов якщо й не існує, то її можна створити. Для цього потрібно всього лише чергувати романтичні обійми з гнівними висловлюваннями.

Джерело: http://raut.ru/